Tur Detayları

Macera Land 29 - 30 Nisan 2017

Alışılmışın dışında bir adrenalin adası macerasına hazır mısınız?

Macera Otobüsü Travel sizleri şehrin kalabalığından uzak, heyecan, adrenalin ve macera dolu bir etkinliğe davet ediyor. Natural doğanın tam ortasında Trekking, Rafting, Atv ve Paintball içeren eğlenceli takım oyunlarını sizler için hazırladık.

Sende içindeki dinginliği heyecan ve adrenalinle keşfetmek istiyorsan Maceraland turuna hoş geldin.

Maceraland turumuz Ankara çıkışlı olup, 1 gece 2 gün sürmektedir. Maceraland için ister grup olarak isterseniz bireysel olarak katılabilirsiniz.

1. Gün

Ankara Tren Garı önünden saat 07.00 da siz değerli misafirlerimizle buluşarak, Maceraland turumuzu gerçekleştireceğimiz muhteşem tabiata sahip Düzce istikametinde devam ediyoruz. Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuğun sonunda Melen Çayının doğal güzelliği bizi karşılıyor. Katılımcılarımıza Maceraland hakkında teknik bilgileri paylaşıyoruz. Maceraland oyunumuz nehirden kano ile karşı cephe çıkartmalı Paintball etkinliğimiz ile başlıyoruz. Ardından kazanan ekibe ödüllerini takdim ettikten sonra fındık bahçeleri ve eşsiz manzaraya sahip Düzce’nin tabiatına doğru Trekking yapıyoruz. Yorgunluğumuzu öğle yemeği ile taçlandırıyoruz ve varış noktamıza Melen çayında yapacağımız 2 saatlik Rafting ile dönüyoruz. Saat 20.00 da otelimizde akşam yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra ateş başında canlı müzik ile günümüzü sonlandırıyoruz.
2. Gün

Sabah saat 07.00 – 09.00 arasında muhteşem tabiatın ve eşsiz manzaraya sahip doğanın verdiği yüksek enerji ile günümüze köy kahvaltısı yaparak başlıyoruz. Saat 09.30 da yeni yerleri keşfetmek için rehberimiz eşliğinde ATV turuna çıkıyoruz. ATV turumuzun sonunda doğanın sessizliğine karışmak isteyen arkadaşlarımıza öğle yemeğimize kadar serbest zaman veriyoruz. Ardından Zipline ve İnsan Sapanı etkinliklerini gerçekleştirmeye gidiyoruz ve etkinlik sonrası değerlendirme röportajımız ile günümüzü sonlandırıyoruz. Katılımcılarımızla saat 17.00 da Düzce’den Ankara’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Saat 23.00’da Ankara Tren Garı önünde turumuzu sonlandırıyoruz.
450

Fiyata

Neler Dahil

Fiyata

Neler Dahil Değil

İsteğe Bağlı

Ek Hizmetlerimiz

Macera Otobüsü Online Başvuru Sisteminden başvurunuzu kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilir işlemlerinizi elektronik ortamda tamamlayabilirsiniz. Macera Otobüsü Online Başvuru Sistemi sadece başvuru işlemlerinizi değil aynı zamanda ödeme, ek hizmet satın alma ve offline mobil tur rehberinden faydalanmanızı sağlamaktadır. Başvuru yaptığınızda, Macera Otobüsü Online Başvuru Sistemine üye olmuş olursunuz.

Başvurularınız en fazla 10 işi günü içerisinde değerlendirilerek sizlere mail ve sms ile geri dönüş yapılmaktadır.

Başvurunuzun onaylanmasından sonra sözleşmeniz başvuru sistemindeki profilinizde otomatik olarak oluşur. Macera otobüsü ile katılacağınız tur hakkındaki tüm süreci buradan takip edebilirsiniz.

Sözleşme ve diğer evraklarınızı online siteme yükledikten sonra evraklarınız firmamız tarafından incelenir ve sizlere onay maili ve sms ile bilgi verilir.

Başvurunuzla ilgili herhangi bir evrakı kargo ile göndermenize gerek yoktur.

Başvuru Sistemine Gitmek İçin Tıklayın
450

Fiyata

Neler Dahil

Fiyata

Neler Dahil Değil

İsteğe Bağlı

Ek Hizmetlerimiz

Maceraland turumuzun katılım bedeli 450 TL’dir. Bu ücret peşin ödeme için geçerlidir. Kredi kartına taksitli ödeme seçeneği için bizimle iletişime geçiniz.

Başvurunuz onaylandıktan sonra tur bedelinin tamamını Firmamızın aşağıdaki banka hesabına Havale/ EFT ile ödeyebilirsiniz

Hesap Sahibi: DOBUR ORGANİZASYON & TURİZM LTD. ŞTİ

Banka Adı: Türkiye İş bankası A.Ş.

Banka Şube Adı: Necatibey  – 4222 (TL Hesabı)

Hesap No: 4222 – 1025893

IBAN No: TR40 0006 4000 0014 2221 0258 93

*** Ödemeyi yaparken açıklama kısmına “ Maceraland Tur Bedeli” notunu yazdırmayı unutmayınız.

*** Banka Havale/EFT işlem bedelleri, katılımcıların sorumluluğundadır.

***Ödemeyi yaptıktan sonra ödeme makbuzunu PDF olarak taratıp Online Başvuru sisteminden profilinize yüklemeniz gerekmektedir.

450

Fiyata

Neler Dahil

Fiyata

Neler Dahil Değil

İsteğe Bağlı

Ek Hizmetlerimiz

Güvence & Fiyat Politikası

Macera Otobüsü sunduğu hizmetlerde fiyat politikasını belirlerken hizmet, kalite, memnuniyet ve maliyeti göz önünde bulundurmaktadır. Siz değerli misafirlerinin olası tur değişikliği veya iptaller konusunda aşağıda belirtilen kurallara göre iadelerinizin gerçekleşmesini sağlar.

Firmamızın gerçekleştirdiği turlarda tek tip Tur fiyatlandırması bulunmakta olup her tur için belirlenen peşin ve kredi kartına taksitli ödeme seçenekleri için belirtilen rakamlar geçerlidir

Firmamız, sizlere benzer ölçekte yapılan turlarla karşılaştırdığınızda en uygun fiyat ve erken rezervasyon sigorta hizmeti ile %100 iade garantisini vaad eder.

Firmamız ek hizmet satış politikasını belirlerken oluşan ek maliyet ve sağladığı güvenceler ölçüsünde fiyatlandırma yapmaktadır.

Firmamız tur başvurularını ve ödemelerini doğrudan müşterilerden veya üye acentelerimiz vasıtasıyla online başvuru sistemi üzerinden alır. Online başvuru sistemimiz kolay, pratik ve güvenilir olup, bilgileriniz üçüncü şahıs/şirket/kurumlarla paylaşılmaz.

Firmamız kaçak turlarla mücadele etmekte olup müşteri memnuniyeti ve yasal sorumluluklarımızın bilincinde olarak, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının onayı ile TÜRSAB TATİL MELEĞİ projesinin ortağı olarak turlarımızı düzenlemekteyiz.

Firmamız “Macera Otobüsü Travel” acente ünvanıyla Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne 9999 nolu belge numarası ile (TÜRSAB) A sınıfı Seyahat acentesi üyesidir.

Macera Otobüsü ile katılacağınız turlarda TÜRSAB zorunlu paket tur sigortası ve sözleşmesi ile tüm haklarınız güvence altındadır.

İptal, İade, Devir, Değişiklik Koşulları

1- Acente tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, siyasi olay, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
2- Acente tur programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
3- Tur sözleşmesi imzalayan Tüketici sözleşmenin imzalanmasından sonraki 7 iş günü içerisinde, hizmeti satın almaktan cayma hakkı vardır ve ödediği miktarın tamamı iade edilir.
4- Tüketici, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar turu iptal ettiğinde tur bedelinin tamamı kendisine iade edilir. (Zorunlu paket tur sigortası, seyahat sağlık- vize sigortası, güvence paketi, ek hizmetler ve promosyonlu özel paket turlar için yapılan rezervasyonlar hariçtir.)
5- Tüketici, turun başlamasına 60-45 gün kalaya kadar turu iptal etmesi durumunda gezi bedelinin %20’si 45-30 gün kalaya kadar turu iptal etmesi durumunda gezi bedelinin %25’i, 30-15 gün kalaya kadar gezinin iptal etmesi durumunda %35’i, 15 günden sonra ise gezi bedelinin tamamı cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir. Tüketicinin kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibraz, etmeleri durumunda katıldıkları paket tur ile ilgili yapılan ve geri alınamayacak olan ödemeler (uçak, otel, paket tur sigortası, seyahat sağlık sigortası.. gibi) düşüldükten sonra kalan tutar sigorta şirketi tarafından iade edilir.
6- Tüketici hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve diğer devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel Acentesine sunmak zorundadır.
7- Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketici iade yapılması talebinde bulunamaz ve herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
8- Tarifeli uçuşlarda 15 gün ve daha önceki iptallerde bilet kuralları gereği hava yolu tarafından uygulanan ceza ve kesintiler aynen tüketiciye yansıtılır. Tarifeli ve Charter uçuşlarda 15 gün ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret geçerli olmayıp, uçak ücreti iadesi söz konusu değildir.
9- 1618 sayılı kanun gereği yapılan zorunlu paket sigortası, seyahat sağlık – vize sigortası bedeli yurtdışı turlar için 15€(TL karşılığı), yurt içi turlarda 15 TL’dir. Tüketici tarafından yapılan tüm iptal ve/veya değişikliklerde hizmetin başlangıcına 60 günden fazla kala iptaller ve tarih değişiklikleri dahi olsa, her bir tüketiciden bu bedel tahsil edilir.
10- Tüketici paket turlar dışında kalan hizmetler için dilerse, tura kayıt esnasında veya sonrasında ek hizmet(ek bagaj, koltuk seçimi, tek kişilik oda, uyku seti, erken rezervasyon sigortası, vize danışmanlık…ve diğer.) satın alabilir. Alınan ek hizmetlerin iptal iadesi yoktur.
11- Tüketici vize başvurusu işlemleri için Acentemizden vize danışmanlık hizmeti aldığı takdirde; vize başvuru sürecinde, tüm istenen evrakları zamanında hazırladığı halde vizesinin çıkmaması sebebiyle tura katılamazsa, tur bedelinden zorunlu paket tur sigortası, seyahat sağlık- vize sigortası, güvence paketi, ek hizmetler ve promosyonlu özel paket turlar için yapılan rezervasyon masrafları düşülerek, kalan tutar müşteriye tur bitiminden sonraki 15 gün içerisinde iade edilir. Tüketici bireysel olarak vize başvurusu yaptığında herhangi bir sebeple vize alamazsa Acente herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve tur bedelinin iadesi konusunda iptal iade koşulları geçerlidir.
12- Vize danışmalık ücreti 130€ ‘dur. Vize başvuru gününden önce tüketici bu bedeli acenteye hesabına ödemeyi kabul eder. Vize başvurusundan sonra, herhangi bir sebeple tur iptal edilirse veya tüketicinin vizesi çıkmaması durumunda vize danışmanlık ücreti tüketiciye iade edilmez.

DOBUR ORG. TURİZM LTD ŞTİ
MACERA OTOBÜSÜ TRAVEL TURİZM SEYAHAT ACENTASI
Mail: info@maceratravel.com
Adres: Necatibey Cad. 26/77 Çankaya Ankara
Tel: +90 312 232 35 20
Gsm: +90 542 262 2372

450

Fiyata

Neler Dahil

Fiyata

Neler Dahil Değil

İsteğe Bağlı

Ek Hizmetlerimiz

Maceraland turumuzda katılımcılarımız doğal köy evi veya bungalov evlerde 2 veya 3 kişilik odalarda konaklamalarını sağlamaktayız.

450

Fiyata

Neler Dahil

Fiyata

Neler Dahil Değil

İsteğe Bağlı

Ek Hizmetlerimiz

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Macera Land 29 - 30 Nisan 2017 0 0 30 Every Monday

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal
Total

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Bunları da beğenebilirsiniz