Kurumsal

Dobur Organizasyon İletişim Danış. Bilg. Eml. Rek. Tur. San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. Proje Danışmanlık, Bilişim, Etkinlik Yönetimi ve Turizm alanında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB) Macera Otobüsü Travel Turizm Seyahat Acentesi ünvanıyla kayıtlı, A sınıfı seyahat acentesidir. TÜRSAB belge numaramız 9999’dur.

Firmamız, yurt içi ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak müşterilerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır.  Müşterilerimiz için yurt içi ve yurt dışında tatil ve tur programları organize ederek, seyahatleri için uçak ve otobüs bileti hizmeti sunmaktadır.

Firmamız  etkinlik yönetimi, toplantı ve kongre organizasyonu, proje üretim ve yönetimi, hibe desteği danışmanlığı, web tasarım – web yazılımı, mobil uygulamalar alanlarında nitelikli kadrosu ve prensipli çalışma şekli ile hizmet vermektedir.

Kurumsallaşmak ve büyümek  isteyen firmaların, satış odaklı düşünmekten çok pazarlama odaklı ilerlemesi gerektiği inanarak, şirket potansiyelini arttırıcı gelişim, müşteri memnuniyeti ve stratejik yönetim hedefiyle çalışmaktayız.

about-us-4

Bizi lider kılan; Ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz yüzlerde projenin kattığı tecrübedir. Gücümüzü alanında profesyonel, tecrübeli, iyi eğitimli ve aynı zamanda farklı yetkinliklere sahip ekibimizin yanı sıra durmaksızın yenilikçi düşüncelerle beslenen hizmet kalitemizden alıyoruz.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, müşteri odaklı, yenilikçi, yaratıcı çalışmalar yapan, kişi ve kuruluşların etik değerlerini gözeten ve teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz.

Marka Değerimiz

“Macera Otobüsü” markamızın en önemli özellikleri güvenilir, yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmasıdır.
“Macera Otobüsü” markamızla ulusal ve uluslararası alanda kaliteli hizmet veren, küresel düşünen ve yerel değerlerin bilincinde olan bir şirket olmayı, üstlendiği işleri tutku ve profesyonellikle yapmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğu müşterilerine ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara karşı koşulsuz memnuniyet felsefesini benimsemiş, sektörde lider, vazgeçilmeyen bir hizmet markası olmak.

Tecrübe & Güvenilirlik

Macera Otobüsü gerçekleştireceği her işi proje bazlı düşünerek yürütmektir. Bu sebeple kendisini sürekli yenileyen dinamik bir çalışma sistematiği benimsemiştir. Bugüne kadar yerli ve yabancı 2050 katılımcımız en önemli referansımızdır. 2008 yılından bu yana 36 farklı destinasyonda gerçekleştirdiğimiz Tur ve Organizasyonlarda elde ettiğimiz tecrübemizi sizler için en iyi şekilde değerlendirmekteyiz.

Ekonomik

Macera Otobüsü Minimum fiyatla maksimum ülke, şehir gezmek ve bu geziden en iyi verimi almayı amaçlamıştır. Otobüsle seyahat ve sosyal bir misyonu olan organizasyon olduğu için ekonomiktir.

Kalite Politikamız

Firmamızın sunduğu hizmetlerde, müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentilerini karşılayan ve sürekli kalite seviyesini arttırmayı taahhüt eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla işlerimizi titizlikle takip etmekteyiz.

Teknolojik

Macera Otobüsü, bünyesindeki yazılım ekibi ile en son teknolojileri sizler ile buluşturuyor. En hızlı internet alt yapısı ve yazılımlarıyla, gerek web sitesi, gerek web uygulaması, gerek sosyal ağlar, gerekse de mobil uygulamalar yolu ile sizlere hizmet veriyor. ``Akıllı`` uygulamalarımız ile ``aklın yolu bir``...

Yüksek Konfor

Macera Otobüsü seyahatinizin keyifli bir şekilde, yorucu olmadan geçmesi için ve 3-4 yıldızlı hotellerde 2’şer kişilik odalarda konaklamanızı ve son model teknolojik donanımı olan araçlarımızla siz değerli katılımcılarımıza benzersiz, güvenilir ve konforlu bir seyahat planlıyor.
2050+
Mutlu Katılımcı 850 Yerli, 1200 Yabancı
1600+
Uçak Bileti
14350+
Gece Konaklama
1760000+
Kilometre Tecrübe
169
Tur ve Organizasyon
contact-people2
Bizimle İletişime Geçin

Sadece bagajınızı alın ve gelin. Seyahat planınızı ve geri kalan herşeyi seyahat uzmanlarına bırakın!